Државата Аризона Држава црвени волци од не'рѓосувачки челик Оз. Tumbler Tumbler

Државата Аризона Држава црвени волци од не'рѓосувачки челик Оз. Tumbler Tumbler

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Лесно за одржување и прикажување на вашиот омилен тим со премија за премија за прав во прав, оваа 30 мл. Аризона Стејт Црвените волци од не'рѓосувачки челик Tumbler е совршен за уживање во пијалок додека го гледате вашиот омилен тим или го покажувате вашиот тим во движење. Одлично за надавање или вашите омилени алумни на колеџ. Одлично за надавање или вашите омилени алумни на колеџ. Официјално лиценциран и има лого на ласерско гравиран тим. Не микробранови. Држи приближно. 30 мл . официјално лиценциран. Вакуум изолиран не'рѓосувачки челик. Ласерски графички графики. Увезени. Бренд : Одлични американски производи. Миење на рацете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата