Сандуски Ли 36 W 24 D 48 H 3-полица Транспорт за мобилна работа Висина

Сандуски Ли 36 W 24 D 48 H 3-полица Транспорт за мобилна работа Висина

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Удобниот дизајн на висина на работата на овој кабинет за заварен челик Сандуски го прави идеален додаток на вашата канцеларија, Ден, работилница, училница или други работни места. Конструкцијата со челик со тешки мерачи се одликува со завршен палто со сертифициран во прав од Greenguard Golder за ниски емисии и долготрајна употреба. Кабинетот вклучува две прилагодливи полици за висина и фиксна подигната полица, секоја со капацитет за тежина од 230 фунти, за да ги прилагоди вашите уникатни потреби за складирање. Рачката за заклучување на заклучување со повеќе точки на кабинетот ја спречува содржината да не испаѓа додека е во движење и помага во заштитата од неовластен пристап. (2 клучеви се вклучени за ваша погодност. Неговата тешка база на рициново вклучува 4 тркала со мазно тркалање (2 со сопирачки) за лесна контрола и маневри Исплакнете се со вашите wallsидови кога не се во употреба. Мобилниот кабинет се собрани. Потребно е прицврстување на рициново. Сандуски Ли 3-полица Транспорт за мобилна работа Висина на работа, гулаб Греј : Тешка конструкција на заварен челик. ; 690 lb вкупна тежина. Систем за заклучување на точките (вклучени 2 копчиња). 2 Полици за прилагодување на висината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата