Машки концепти Спорт спортирана сива ресивер на тигрите на ЛСУ четкани плетени шорцеви

Машки концепти Спорт спортирана сива ресивер на тигрите на ЛСУ четкани плетени шорцеви

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Додадете удобна завршница на кој било изглед со овие приемници за приемник на LSU Tigers. Овие шорцеви од концепти спортови со впечатлива вознемирена графика и постава од руно. Еластичната лента за половината им дава на овие шорцеви на LSU Tigers опуштено целодневно вклопување. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Раширена графика за печатење на екран. Бренд : Концепти Спорт. Материјал : 78% памук/22% полиестер. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Две странични џебови. Поставена од руно. Големина М мерки за инсем приближно. 9 ''. Официјално лиценциран. Увезени. Еластична лента за половината со влечење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата