Shpwfbe Дома Декор Маргаритка Диви Затворен Надвор Градина Цвеќиња Вештачки

Shpwfbe Дома Декор Маргаритка Диви Затворен Надвор Градина Цвеќиња Вештачки

Во магацинот.
DEN 265.44
Тековен:

Вештачко Цвеќе Пластика Вештачка Маргаритка Диви Цвеќиња Внатрешни Надворешни Градинарски Декор Карактеристики : Вештачко цвеќе, добро изработено и живописно обоено, изгледа реално-како што можете да го поставите во уникатна и убава vase.So прекрасни вештачки цвеќиња, изгледа реално, донесе повеќе романтична атмосфера за вашиот дом,свадба,кафуле и друго место.Идеален за ставање во вазна, полнење на централни парчиња или домашна свадбена декорација ви дава чувство за убавина и добро расположение во дневна должина : вкупната должина е Околу 35 см пакетот вклучува : 1x вештачко цветање : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Вештачко Цвеќе Пластика Вештачка Маргаритка Диви Цвеќиња Внатрешни Надворешни Градинарски Декор Карактеристики : Вештачко цвеќе, добро изработено и живописно обоено, изгледа реално-како што можете да го поставите во уникатна и убава vase.So прекрасни вештачки цвеќиња, изгледа реално, донесе повеќе романтична атмосфера за вашиот дом,свадба,кафуле и друго место.Идеален за ставање во вазна, полнење на централни парчиња или домашна свадбена декорација. Дајте ви чувство за убавина и добро расположение во дневна должина : вкупната должина е Околу 35 см пакетот вклучува : 1x вештачко цветање : Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата