Женска Модерна Секси Кошула Со Патент Со Кратки Ракави

Женска Модерна Секси Кошула Со Патент Со Кратки Ракави

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Детали : * Ознака Големина : С~Л,проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. * Ставка Ткаенина : 98% Полиестер* Боја На Ставка : Црна,Сива, Зелена (како што покажуваат сликите)* Карактеристики На Предметот : длабок Врат, кратка работна облека, едноделно тело, клупска облека за забави. Сите уникатни дизајни се дизајнирани за вашата убавина. Тие ја подобруваат природната контура на вашето тело и создаваат потенок изглед.* Состојба на предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : ·Применлив пол : Женски·Тип На Ракав : Краток Ракав·Шема : Еднобојна, Пругаста * Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима·Тема : Дневно* Содржина На Пакетот : 1*Боди(други предмети што не се вклучени) Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Женска Модерна Секси Кошула Со Патент Со Кратки Ракави. Направено од квалитетни материјали, ќе почувствувате чиста удобност во моментот кога ќе го облечете. Одлично шиење и внимателно избрани ткаенини за да можете да го носите во годините што доаѓаат. Бојата не бледне лесно при миење и ќе ја одржува во добра состојба. Мека, стилска и удобна за носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата