Каратна Тркалезна Форма Природен Бел Дијамант Ветувачки Прстен За Жени Во 14к Бело Позлатено Сребро Сребро, Големина На Прстен-7,5

Каратна Тркалезна Форма Природен Бел Дијамант Ветувачки Прстен За Жени Во 14к Бело Позлатено Сребро Сребро, Големина На Прстен-7,5

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Овој Прекрасен Тркалезен Природен Бел Дијамантски Ветувачки Прстен Во 14к Бело Злато Над Среброто. Едноставно убаво! Прави одличен подарок за Секој Божиќ, забава, свадба, дипломирање, Ден На Мајката, Годишнина, Свршувачка, Свадба, Роденден, Празник, Ветување, Вљубените Или Специјална Пригода! Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Тркалезно Исечен Природен Бел Дијамантски Ветувачки Прстен Во 14к Бело Злато Над Сребро. Прави Извонреден Додаток На Вашата Колекција Со Тркалезен Бел Природен Дијамант кој има (0,1 Cttw). Скапоцен Камен : Природен Бел Дијамант Со Јасност Од I2-I3, J-K Боја Со Тип На Поставување На Рамка И Поплочување, Форма-Тркалезна, Вкупна Тежина На Карат-0,1 Cttw. Сите Наши Дијаманти Се Без Конфликти, Гарантирано 100% Задоволство. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Параметри на производот

Стоката во категоријата