Дами Еднобојна Секојдневна Камизола

Дами Еднобојна Секојдневна Камизола

Во магацинот.
DEN 297.44
Тековен:

Дами Еднобојна Секојдневна Камизола. Материјал : Крива На Мраз. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 110гр. големина На Пакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 66-90см/25,98-35,43" Должина : 40см/15,75"Големина : М Биста : 70-94см/27,56-37,01" Должина : 41см/16,14"Големина : Л Биста : 76-100см/29,92-39,37" Должина : 42см/16,54" Обична/Плажа/Забава/работа/надвор/обично. Тоа Ќе Изгледа Одлично. Рачно Миење Ладно, Висат Суво. Ова Е Многу Добар Подарок За Девојка, Пријател, Мајка, Јас Многу Ќе Им Се Допадне. Секојдневен Стил. Овој Врв Е Направен Од Крива На Мраз. Ткаенината Е Многу Мека Удобна Што Ја Прави Лесна И Идеална За Лето . Брзо Се Сушат Со Малку Или Без Пеглање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата