Женски Дами Теретана Спортски Градник Елек Резервоар Исечени Врвови Беспрекорна Јога Долна Облека Обложени Градници

Женски Дами Теретана Спортски Градник Елек Резервоар Исечени Врвови Беспрекорна Јога Долна Облека Обложени Градници

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Спецификации : . Материјал : Најлон. Декорација : Никој. Големина : S/M/L/XL/2 XL/3 XL. Пол : Жени. Карактеристика : Отпорен На Удари. Тип На Затворање : Никој. Боја : Како Што Е Прикажано. Спортски Тип : Јога. Сезона : Сите Сезони. Повод : Секојдневно. Вклучен пакет : . 1* Спортски Градници. Големини Под Биста Сугерираат Чаши. С помалку од 70 см/27,56" 70/32А 70/32Б. м 70-75см/27,56-29,53" 70/32С 70/32Д 75/34А 75/34Б. л 75-80см/29,53-31,5" 70/32Е 75/34С 75/34Д 80/36А 80/36Б. xl 80-85cm/31.5-33.46" 75/34 E 80/36c 80/36d 85/38a 85/38b 85/38 C. XXL 85-90 CM/33.46-35.43" 80/36e 85/38d 85/38 E 90/40 A 90/40 B 90/40 C 95/42 A 95/42б 95/42с. хххл 95/100СМ/37,4-39,37" 90/40е 95/42д 95/42Е 100/44А 100/44Б 100/44С. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Овој спортски градник е изработен од најлонска ткаенина што дише,која има добра пропустливост на воздухот и добар воздух permeability.It одржува суво и лесно,го намалува влечењето и ја подобрува спортската ефикасност. Градникот е U-shaped.It изгледа едноставно и дарежливо,истакнувајќи го деколтето и истакнувајќи го секси и елегантниот изглед на жените. Фиксниот дизајн на ременот за рамо може да го намали товарот на рамото,цврста боја,без користење на рамото за да го направи движењето поудобно. Градникот е безжичен проширен дизајн на дното, мек и непопустлив, базиран на обликот на женското тело и дизајнот на физиолошката крива,поудобна облека. Овој градник е разноврсен и може да се користи за јога,трчање,фитнес,танц и други активности за да ви донесе пријатно искуство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата