Badymincsl Инструмент За Надополнување На Вода Usb Полнење Рачен Мини Овлажнител Лице Испарување Инструмент За Убавина Нано Спреј Вода Надополнување Инструмент

Badymincsl Инструмент За Надополнување На Вода Usb Полнење Рачен Мини Овлажнител Лице Испарување Инструмент За Убавина Нано

Во магацинот.
DEN 463.84
Тековен:

ИНСТРУМЕНТ ЗА Надополнување на вода USB Полнење Рачен Мини Овлажнител За Лице На Пареа Инструмент За Убавина Нано Спреј Инструмент За Надополнување На Вода Карактеристика : долго Седење во климатизирана просторија ќе ја направи кожата поподложна на недостаток на вода, мрсно лице и акни. Во тоа време, добар инструмент за надополнување на водата може да ги реши горенаведените проблеми овој производ ја прифаќа најновата технологија по усвојувањето на мислењата, ја зголемува количината и ја прави кожата да испушта и брзо да ја надополнува водата во секое време, насекаде со голема количина спреј, го подобривме работниот век на производот и капацитетот на резервоарот за вода. Еднократното може постојано да ја надополнува водата еден час, што е еквивалентно на нанесување 6-8 маска За лице Покрај тоа, производот има и функција на атмосферска светилка, која е мека и не блескава Излез : 5v/1a Моќност : 1,25-2 W капацитет на резервоарот За Вода : 35ml волумен На Прскање : 35ml/h капацитет На Батеријата : 400ah Материјал : Abs Големина : 6,2 x 3,2 x 9,6 cm Содржина На Пакетот : 1 X инструмент за надополнување на вода 1 х линија за полнење 1 х инструкции белешки : поради различни монитори и ефекти на осветлување, Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала! Поради рачно мерење, дозволете мало отстапување на мерењето. инструмент за убавина. Инструмент За Надополнување На Вода Усб-Полнење Рачен Мини Овлажнител За Лице На Пареа Инструмент За Убавина Нано Спреј Инструмент За Надополнување На Вода. опрема за здравје и убавина. гаџети за нега на кожата под 5 долари. инструмент за убавина,инструмент за убавина на лицето,опрема за здравје и убавина ,уреди за убавина,апарати за лична нега,апарати за убавина,убавина и лична нега,гаџети за убавина,гаџети за нега на кожа под 5 долари,гаџети за нега на кожа,инструмент за нега на кожа,дозвола за убавина под 5 долари ,опрема за масажа,рачни алатки за масажа за грб и врат,инструмент за масажа, инструмент за здравје и убавина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата