Кучињата Се Девојки Најдобри Пријатели, Дуксер, Дуксер За Мајка На Куче, Дуксер За Љубители На Миленичиња

Кучињата Се Девојки Најдобри Пријатели, Дуксер, Дуксер За Мајка На Куче, Дуксер За Љубители На Миленичиња

Во магацинот.
DEN 687.84
Тековен:

Подигнете го вашиот стил и изразете ја вашата љубов кон вашиот крзнен пријател со Нашиот Дуксер Гилдан 18000, дизајниран да ја прослави вашата улога како горда Мајка Куче. Достапен во класично вклопување и низа бои, вклучително и црно-бело, овој дуксер нуди совршена позадина за да го прикаже вашиот уникатен дизајн со тематика На Мајка На Куче.Изработен имајќи ја предвид удобноста и издржливоста, Дуксерот Гилдан 18000 гарантира дека ќе останете цврсти додека давате изјава. Без разлика дали работите или уживате во квалитетно време дома, овој дуксер брзо ќе стане омилен во вашата гардероба.Прилагодете го искуството на Мајката На Вашето Куче со избирање на опцијата црн текст за дуксери со посветла боја и опцијата бел текст за дуксери со потемна боја. Ова внимание на деталите гарантира дека вашиот дизајн сјае живописно, како одраз на вашата искрена врска со вашиот придружник со четири нозе.Оставете траен впечаток, споделете ја гордоста на Мајката На Вашето Куче и останете пријатни одеднаш со Нашиот Дуксер Гилдан 18000. Тоа е повеќе од облека; тоа е срдечен израз на вашата врска со вашиот кучешки придружник. Кучињата Се Девојки Најдобри Пријатели, Дуксер, Дуксер За Мајка На Куче, Дуксер За Љубители на Миленичиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата