Бобасндм Ноќта На Вештерките Миленичиња Наметка Мачка Жетвар Наметка, Ноќта На Вештерките Косплеј Облека Облека За Мачки Кучиња Маче Кученце

Бобасндм Ноќта На Вештерките Миленичиња Наметка Мачка Жетвар Наметка, Ноќта На Вештерките Косплеј Облека Облека За Мачки Кучиња

Во магацинот.
DEN 63.84
Тековен:

Опис : . Според вашите вистински потреби, можете да одговарате на наметката за миленичиња во стилот На ноќта на Вештерките со друга облека или додатоци за Ноќта на Вештерките, правејќи ги вашите миленици да се издвојуваат од пакувањето кога одите на отворено. Рефлектирачката облога создава многу светол и жив визуелен ефект ноќе, а носењето ќе ги натера вашите кучиња лесно да станат во фокусот на толпата. Покрај тоа, шапката и деколтето на оваа наметка за миленичиња лесно се прилагодуваат. Изграден е од полиестерски материјал. Наметката за миленичиња е погодна за кучиња со обем на вратот помал од 30 см. Овој производ е погоден за носење мачки, мали кучиња и други мали миленичиња. Име На Предметот : Наметка За Миленичиња. Материјал : Полиестер. Карактеристики : Еколошки, Без Мирис, Долготраен, Рефлексивен. Детали За Големината : . Соодветен Обем На Вратот : Во Рамките на 30см/11.81 " (Прибл .). . Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Наметка За Миленичиња Според вашите вистински потреби, можете да одговарате на наметката за миленичиња во стилот На ноќта на Вештерките со друга облека или додатоци за Ноќта на Вештерките, правејќи ги вашите миленици да се издвојуваат од пакувањето кога одите на отворено. Рефлектирачката облога создава многу светол и жив визуелен ефект ноќе, а носењето ќе ги натера вашите кучиња лесно да станат во фокусот на толпата. Покрај тоа, шапката и деколтето на оваа наметка за миленичиња лесно се прилагодуваат. Изграден е од полиестерски материјал. Наметката за миленичиња е погодна за кучиња со обем на вратот помал од 30 см. Овој производ е погоден за носење мачки, мали кучиња и други мали миленичиња.

Параметри на производот

Стоката во категоријата