Xtreme ft. Премиум ГОЛЕМА Брзина HDMI Кабел

Xtreme ft. Премиум ГОЛЕМА Брзина HDMI Кабел

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Карактеристики 30wg кабел со голема брзина поврзете се со КОЈ БИЛО HDTV, проектор, LCD TVSupports hdmi карактеристики, вклучувајќи резолуција 4 K - 2160p И 3d видео етернет врска со брзина до 18 Gbps Вклучува : 1 платнена кука и врски за очи за управување со каблиспецификации големина : 50 стапки.Тежина : 2.96 фунти-SKU : MRCH4176 Xtreme 50 стапки. Премиум ГОЛЕМА Брзина HDMI Кабел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата