Scyoekwg Кошули Со Долги Ракави За Жени Паѓаат Модни Дуксери Врвови Од Туника Со Срце Печатење Кружен Врат Лабави Фит Блузи Секојдневни Удобни Врвови Пуловер Есенска О

Scyoekwg Кошули Со Долги Ракави За Жени Паѓаат Модни Дуксери Врвови Од Туника Со Срце Печатење Кружен Врат Лабави Фит Блузи

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : обичните врвови за женски модни удобни есенски кошули. Совршено е носење со фармерки, тексас, панталони за нозе и сандали или патики со високи потпетици.За Пролет, Fall и Зима.Погодна пригода : Обични есенски зимски модни основни врвови идеални за секојдневниот живот, домот, работата, спортот, забавите, празниците и облеката во куќата. Есенски Дуксери За Жени Мода Секојдневен Пуловер Со Долги Ракави Странична Сплит Блуза Лабава Женска Маица Со Долги Ракави Обични Врвови Од Туника Основни Маици Женски Врвови Со Долги Ракави Облечени Плисирани Туники Блузи Обични Лабави Кошули ве Молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата погоре внимателно пред да ја купите оваа ставка.Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.&&Информации за производот : Сезона : Пролет, Fall и Зима Пол : Жени,Девојки Прилика : Секојдневно, Секојдневно, Забавно : Секојдневно,Модно : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Перење Ладно Или Машинско Перење ,Закачување Или Сушење На Линијата Совети : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. Натпревар : оваа fashion модни женски дуксери е идеален избор во вашата гардероба, еден од најдобрите избори за есенски и зимски тимови.лесно се совпаѓа со панталони,фармерки,џогери,спортски панталони и можете да одговарате на се што ви се допаѓа внатре,резервоар,кроп топ,елек итн. Повод : овој дуксер со пуловер е погоден за секојдневен,канцеларија,забава,училиште,трчање,спорт,теретана,танцување,лизгање,пешачење,велосипедизам,пролет,fall и зима. Женски Дуксери Женски Врвови. Scyoekwg Кошули Со Долги Ракави За Жени Паѓаат Модни Дуксери Врвови Од Туника Со Срце Печатење Кружен Врат Лабави Фит Блузи Секојдневни Удобни Врвови Пуловер Есенска Облека Црна М.

Параметри на производот

Стоката во категоријата