Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Тејлор 2-Џеб Чистење Панталони

Исцелување Раце Виолетова Етикета Женска Тејлор 2-Џеб Чистење Панталони

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

исцелување раце Виолетова Етикета 9095 ТЕЈЛОР 2-Џеб, Панталони За Сечење Чизми За Жени - Стилски Фит, Медицински Пилинг ПАНТАЛОНИ СО Истегнување Со Високи Перформанси МОДЕРЕН ДИЗАЈН СО МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ : Нашата панталона тејлор ви го дава изгледот што го сакате со потребната издржливост. Одликувајќи се со стилски крој за подигање и модерен рамен преден појас со детали за шипки, прилагодливата врвка за влечење и еластичниот грб ќе бидат во чекор со сите ваши барања. Мерења на инсем (врз основа на мала големина) : Редовни (31"), Ситници (28,5"), Високи (33"). МОДАТА ГИ ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ : Со перформанси И издржливост "Перење и Носење", оваа панталона има широк удобен еластичен појас на грбот кој останува безбеден и детали за јаремот на грбот за елегантно и стилско вклопување. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, оваа панталона за сечење чизми лесно преминува од работа во релаксација. МНОГУ СКЛАДИРАЊЕ : медицинската панталона за чистење Тејлор има два длабоки предни џебови совршени за речиси секој додаток што го сакате веднаш на дофат на раката. Без разлика каде работите или која е вашата работа, знаеме дека ќе цените многу џебен простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата