Димо, ДИМ30277, Бело 2-Нагоре Етикети На Папката Со Датотеки, Бело

Димо, ДИМ30277, Бело 2-Нагоре Етикети На Папката Со Датотеки, Бело

Во магацинот.
DEN 143.84
Тековен:

Белите етикети на папката со две датотеки печатат директно од ролната за едноставна употреба. Печатете етикети две-нагоре или во серија. Идеален и за закачување и за внатрешни папки со датотеки, како и за џебови со датотеки, папки за класификација и папки за проширување. Етикетите се компатибилни Со Димо Етикета писател печатач 310, 315, 330, 330 Турбо, 450 Дуо, 450 Близнак Турбо, 4 XL 1755120, SE300. Димо Бело 2-Ап Етикети На Папката Со Датотеки, Белата Термичка технологија ја елиминира потребата за неуредно, скапо мастило или тонер. Силното самолепливо цврсто се прицврстува на површините за да спречи лупење. Валани дизајн ви овозможува да печатите една етикета или стотици со леснотија. Компатибилен Со Етикетата Димо Писател 310, 315, 330, 330 Турбо и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата