Платформа КАИЧ Сандали Женски Патувања Рамни сандали плута папучи со рамно дно парови чевли на плажа ремени на отворено, Кафеави

Платформа КАИЧ Сандали Женски Патувања Рамни сандали плута папучи со рамно дно парови чевли на плажа ремени на отворено, Кафеави

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Летните Жени Се Собираат Со Цврста Боја Ремен За Тока Секојдневен Дише Риба Уста Квадратни Потпетици Чевли Сандали За Жени Широка Ширинаопис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Стадо. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Пети. Пета Висок Стил : Плоштад. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 7,5 см/2,95". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 100% Синтетички. Увезени. Синтетички гумен ѓон. Ремен за глуждот со прилагодливо затворање на бравата. Лесен и флексибилен надворешен ѓон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата