Cricut Радост Cutaway Картички, Пролет Дожд Семплер-А2, 4.25 5.5

Cricut Радост Cutaway Картички, Пролет Дожд Семплер-А2, 4.25 5.5

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Создадете приспособливи картички секој пат со Исечени Картички за вашата машина за сечење cricut Joy. Залепете шарен поддржувач, исечете ја вашата персонализирана порака во кој било дизајн или фонт, отстранете ги исечоците и сте поставени прилагодени картички подготвени за секоја пригода. Овој пакет вклучува пликови и доаѓа во различни бои, подготвени за испраќање. За употреба Со Крикут Радост. Бара Крикут Радост Картичка Мат (продаваат одделно). 8 картички со лепило (3 Самрак, 3 лаванда, 2 Лале); 8 Златни Мат холографски поддржувачи; 8 Бели пликови. Димензии : Картички (10,8 см х 14 см), Поддржувачи (10,4 см х 13,6 см), Пликови (11 см х 14,6 см). Создадете неверојатни сопствени картички за неколку минути. Лесно за сечење со специјализирана Подлога За Картички Cricut Joy Joy (се продава одделно). За Крикут Џој.

Параметри на производот

Стоката во категоријата