Homenesgenics Плус Големина Жени Кардигани Женски Цветни Печатење Издувам Ракав Кимоно Кардиган Лабава Шифон Покрие Обичните Блуза Блузи

Homenesgenics Плус Големина Жени Кардигани Женски Цветни Печатење Издувам Ракав Кимоно Кардиган Лабава Шифон Покрие Обичните

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

47 "Должина : 85см/33.87 "Должина : 86см/33. Забелешка : препораката За водич за големина На Волварт не е точна, ве молиме изберете ја големината што ви одговара според табелата со големини во описот. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 178см/70.9 "Должина : 81см/31. Женскиот лесен кардиган, модерен и персонализиран кардиган може да се комбинира со фустан, панталони, фармерки или Спортска Облека за да се создаде удобен и модерен изглед.72 "Рамо до ракав : 52см/20.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : Должина На Кардиган : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenените кардиганизираат : S Големина.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода.69 "Должина : 83cm/32. Големина : ХХХЛ Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 148см/58.Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа.26" Должина : 87cm/34. Машинско Перење, Миење Раце или Хемиско Чистење.5 "Должина : 80см/31.44 "Рамо до ракав : 54cm/21. Големина : М Големина. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не за да ги решите За Вас Женски Кардигани, Женски Кардигани Лесни, Женски Кардигани Дозвола под 5 5,Женски Кардигани со Џебови,Женски Кардигани Дозвола под 1 15,Плус Големина Женски Кардигани,Женски Кардигани 3/4 Ракав, Женски Кардигани Тиметру.63 "Рамо до ракав : 49см/19. Овој сладок женски џемпер е идеално време за носење во ладни утра или ладни ноќи.Женски Цветен Принт Издуван Ракав Кимоно Кардиган Лабав Шифон Покријте Обична Блуза Врвови Карактеристики : Шифон Материјал : Удобно и меко чувство, Лесна и Стилска карактеристика : Секојдневна Маица За Вратот V, проѕирно Мрежесто Деколте, краток ракав/без ракави, рамен раб завршен, основна боја, трендовски и елегантен. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 172см/67. Големина : ХХХХХХЛ Големина.91 "Рамо до ракав : 47см/18.99 "Рамо до ракав : 50cm/19. Големина : XL Големина. Женскиот кардиган, изработен од мек материјал со умерена еластичност, има нежен дизајн, должина и сечење кои се многу тенки, а некои делови имаат џебови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата