Топли Дуксери За Жени Плус Големина Облека Со Долги Ракави Женски Дуксери Со Пуловер За Вежбање Со Џебни Пруги Жени Со Качулка Женски Алишта Виолетова М

Топли Дуксери За Жени Плус Големина Облека Со Долги Ракави Женски Дуксери Со Пуловер За Вежбање Со Џебни Пруги Жени Со Качулка

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

11" ракав : 60cm/23.20"големина : l сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104cm/40.32" Ракав : 59см/23. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. дуксери за жени дуксер жени женски секојдневен дуксер женски дуксери со туника модни дуксери за жени дуксер за вежбање жени жени плус дуксери женски дуксери трендовски дуксери со големи димензии за жени секојдневни дуксери за жени гроздобер дуксери за женски дуксер фустан за жени.23" ДОЛЖИНА : 64 CM/25.

Параметри на производот

Стоката во категоријата