Меихуида Жени Еднобојни Врвови На Цевки Бандо Без Прерамки Отворени Предни Завиткани Врвови На Резервоарот За Гради Модни Врвови Без Грб

Меихуида Жени Еднобојни Врвови На Цевки Бандо Без Прерамки Отворени Предни Завиткани Врвови На Резервоарот За Гради Модни Врвови

Во магацинот.
DEN 177.28
Тековен:

Табела со големина : (см/инч). Големина(см)ttt t. st Length : t30t Bust : t84. Мtlengh : t31t Bust : t90. Lt Length : t32t Bust : t94. Големина (инч)ttt t. st Length : t11, 81 t Bust : t33, 07 . Mt Length : t12. 20 t Bust : t35. 43 . Lt Length : t12. 60 t Bust : t37. 01 . Спецификација : . Име : Жени Врвови На Цевки Без Прерамки. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Јака : Без Прерамки. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Големина : С/М/Л . Содржина На Пакетот. 1 х Цевка Врвови. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : женските врвови од цевки се изработени од полиестер, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дише и удобни за носење. ДИЗАЈН : врвови Од Цевки за жени, женски врвови без прерамки, користете цврста боја, завиткајте ги градите, отворен преден, без грб, изложен дизајн на папокот, шик и стилски. ПОВОД : Погоден За секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ПОЈАВУВАЊЕ : врвовите На Цевките се одлични за да одговараат со шорцеви со висок струк, здолништа, панталони, нозе, фармерки или панталони за стилски изглед. Подобро со кардиган, јакна, блејзер за шик изглед. ПАКЕТ ВКЛУЧЕНИ : 1* цевка врвови. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата