Густав Копче Надолу Дуксери Дуксери За Жени Обични Врвки За Влечење Пуловер Со Долги Ракави Зимски Есенски Лабави Врвови Со Цврста Качулка Кошули Со Џеб Зелено, Л

Густав Копче Надолу Дуксери Дуксери За Жени Обични Врвки За Влечење Пуловер Со Долги Ракави Зимски Есенски Лабави Врвови Со

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Црна, Сина, Зелена. Големина : С, М, Л, ХЛ. Деколте : јака со Копчиња надолу. Шема : Цврста Боја. Стил : Качулка/Пуловер. Прилика : Дневно, канцеларија, работа, спорт, излети, состаноци, патувања итн. Нега За перење : Рачно перење или машинско перење со вреќа за перење во ладна вода. Измијте со слични бои облека. . Карактеристики : . Женскиот пуловер со дуксери изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Модни дуксери со еднобојни пуловери, закопчајте обични дуксери со долги ракави со џеб и врвка за влечење. Женските кошули со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики. . Забелешки : . * Поради ефектот на светлината, камерата и мониторите, боите на вистинските предмети може да имаат мала разлика. * Дозволете мала разлика во димензиите поради рачно мерење . . * Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. . Пакетот Вклучува : . 1 х Женски Дуксер. Стил : Пуловер/Качулка/Дуксери/Прилагодлива Врвка За Влечење/Каузален/V Врат/Долг Ракав/Џебови. Изработен од памучна мешавина со врвен квалитет, мек и удобен со фер истегнување. Женските врвови со долги ракави совршени за спарување со фармерки, панталони, хеланки, шорцеви, здолништа итн. Совршен за секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, шопинг, спорт. Погоден за секоја пригода во пролет, рана fall и зима. Тоа е суштински дуксери во вашата гардероба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата