Нова Печатена Маица Машка Секојдневна Облека Со Кратки Ракави Улична Хип - Хоп 3д Печатена Врвна Розова М

Нова Печатена Маица Машка Секојдневна Облека Со Кратки Ракави Улична Хип - Хоп 3д Печатена Врвна Розова М

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Нова Печатена Маица Машка Секојдневна Облека Со Кратки Ракави Улична Хип-Хоп 3д Печатена Врвкарактеристики : Мека и удобна. Рачно перење или машинско перење.Стил : Британски стилшопинг категорија : младинска мода (18-24 години)Стил : кошула со или без полнење : без тип на јака за полнење : без должина на ракавот : долг ракав покриен и откриен : непокриен плакета : вметнување дебелина : нормален опсег на грешки : 1-3соодветна сезона : есенски главен состав на ткаенина : Памучна Содржина на главните компоненти на ткаенината : 60% Име На Ткаенина : памучно применливо сценарио : детали за слободен стил : цврста боја : стил на џеб за облека : без боја на џеб : видете детали димензии : м, л, xl, xxl, xxxl, xxxxl погоден за : тинејџерите содржат : 1 x машка кошула bistshustshoustshoundersleve length Length M105cm/41.34"44cm/17.32"20cm/7.87"71cm/27.95"L110cm/43.31"46cm/18.11"21cm/8.27"73cm/28.74"XL115cm/45.28"48cm/18.90"22cm/8.66"75cm/29.53"XXL120cm/47.24"50cm/19.69"23cm/9.06"77cm/30.31"XXXL125cm/49.21"52cm/20.47"24cm/9.45"79cm/31.10"XXXXL130cm/51.18"54cm/21.26"25cm/9.84"81cm/31.89" Големина : Mbust : 105cm/41.34"Рамо : 44cm/17.32"должина На Ракавот : 20cm/7.87"Должина : 71cm/27.95"Големина : Lbust : 110cm/43.31"рамо : 46cm/18.11"должина На Ракавот : 21cm/8.27"Должина : 73cm/28.74"Големина : xlbust : 115cm/45.28"рамо : 48cm/18.90"Должина на ракавот : 22cm/8.66"должина : 75cm/29.53"големина : Xxlbust : 120cm/47.24"Рамо : 50cm/19.69"должина На Ракавот : 23cm/9.06"Должина : 77cm/30.31"Големина : xxxlbust : 125cm/49.21"Рамо : 52cm/20.47"должина На Ракавот : 24cm/9.45"Должина : 79cm/31.10"Големина : Xxxlbust : 130cm/51.18"Рамо : 54cm/21.26"должина на ракавот : 25cm/9.84"должина : 81cm/31.89" Големина табела : Големина : М биста : 105см/41.34" рамо : 44см/17.32" должина На Ракавот : 20см/7.87" зошто ќе ви се допадне : се предодредени да Станат Ваши Нови Фаворизи со мека, истегнувачка завршница што ја ласка вашата форма и го Издигнува вашиот изглед со резултати што вртат глава. стил, одмор одмор носат, Секојдневно носат. Повод : секојдневно, училиште, одмор, патување, канцеларија, работа, дом, датум, ноќно излегување, салон.

Параметри на производот

Стоката во категоријата