Јубнлви Панталони За Жени, Жени Зимски Обични Еднобојни Чувајте Топло Плус Кадифени Долги Панталони Панталони Со Џебови Розова

Јубнлви Панталони За Жени, Жени Зимски Обични Еднобојни Чувајте Топло Плус Кадифени Долги Панталони Панталони Со Џебови Розова

Во магацинот.
DEN 204.16
Тековен:

Големина : Л Половината : 70-80см/27,56-31,50" Колк : 100см/39,37 "Должина : 98см/38,58".09 " Должина : 104cm/40. +Табела Со големини Големина : И Половината : 66-76см/25,98-29,92 "Колк : 94см/37,01 " Должина : 94см/37,01". ●Детали за производот€ : Жените Зимски Обични Еднобојни Чувајте Топло Плус Кадифени Долги Панталони Панталони Со Џебови ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) .52 " Должина : 102cm/40.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Големина : М Половината : 68-78см/26,77-30,71 "Колк : 97см/38,19 " Должина : 96см/37,80". Големина : XXL Половината : 74-84cm/29. Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот, нашата големина Е големината На Кина, ве молиме изберете две големини поголеми. Квалитетот на нашиот производ е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите! 2. Големина : XL Половината : 72-82cm/28. Почитуван клиент, добредојдовте во нашата продавница. Следете ја нашата продавница за да станете наш следбеник. Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.94 " Должина : 100cm/39. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата