Црна Пружина Со Клип За Црево За Гориво Силиконско Црево Клип За Црево За Повеќекратна Употреба

Црна Пружина Со Клип За Црево За Гориво Силиконско Црево Клип За Црево За Повеќекратна Употреба

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Карактеристики : - Сосема нов и висококвалитетен-Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив-Пружински клипови линии За гориво Водоводни цевки Прицврстувачи За Цевки-Еднократно, издржливо, флексибилно и практично.- Пролетните клипови се дизајнирани да го распределат притисокот рамномерно околу областа на апликацијата.- Тие се препорачуваат кога цревата се предмет на промени во температурата-Предизвикува проширување и контракција на материјалите што се користат при склопување.- Пролетните клипови одржуваат притисок за време на процесот, спречувајќи протекувањеспецификација : - Боја како што е прикажано-Дебелина : 0,5 мм-Погоден За црева за воздух, црева за вода, црева за гориво, силиконски вакуумски црева итн.- Модели : 8мм, 10мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм, 16мм, (по избор)- Количина : 10 парчиња - Површинска Обработка : Галванизиран - Материјал : Вклучен е манган челичен пакет : 10 * пролетни клипови (по избор)Белешки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало отстапување помеѓу податоците и рачното мерење. Бамил 10 парчиња Црна Пружина со Клип За Црево За Гориво Силиконско Црево За Повеќекратна Употреба 5-16мм Клип За Црево.

Параметри на производот

Стоката во категоријата