Мека Тиква Фрли Перница Кадифен Троседот Перница Читање Перница Ноќта На Вештерките Автомобил Спална Соба Кауч Канцеларија Дома Декорација

Мека Тиква Фрли Перница Кадифен Троседот Перница Читање Перница Ноќта На Вештерките Автомобил Спална Соба Кауч Канцеларија Дома

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Дизајн на форма на тиква, перницата за кадифено седиште е извонредна во изработката, мека е на допир, удобна за потпирање, мека и еластична, лесно можете да ја држите во раце. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Стил : Симпатична. Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. 30см/11,81 инчи. Пол : Унисекс. Големина : 20см/7,87 инчи. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. 1 * Фрли Перница. Сезона : Цела Сезона. Идеален Подарок : Перниците За фрлање за кревет се погодни за внатрешна и надворешна употреба, совршен подарок за семејството и пријателите На Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден или годишнина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата