Викерман 7 ' Небесно Сина Вештачка Елка, ТЕАЛ ДУРА-ОСВЕТЛЕНИ ЛЕД Светла

Викерман 7 ' Небесно Сина Вештачка Елка, ТЕАЛ ДУРА-ОСВЕТЛЕНИ ЛЕД Светла

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Викерман 7 'х 48" Небесно Сина вештачка Новогодишна елка со 1257 пвц врвови и 500 италијански ПРЕДВОДЕНИ мини Светла од теал дура. Додадете празничен талент во вашиот празничен декор со Оваа Елка со светли бои. Доаѓа прелит со LED МИНИ Светла осветлени Од Teal Dura, има живописни пвц врвови на метални гранки со шарки и вклучен е држач за метално дрво. Светлата осветлени од дура користат микрочипови во секој Штекер, така Што Светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат. Доаѓа prelit со 500 TEAL DURA осветлена LED Светла. Лесно склопување-Вклучува метален држач за дрвја и метални гранки со шарки. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата