Каролини Богатства BB5715RUG Bull Terrier Црвен Добредојдовте Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства BB5715RUG Bull Terrier Црвен Добредојдовте Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Во магацинот.
DEN 367.84
Тековен:

Каролини Богатства BB5715 RUG Bull Terrier Црвен Добредојдовте Машина За Перење Мемориска Пена Мат, 19 X 27", Повеќебојна Машина За Перење Мемориска Пена Мат со специфични уметнички дела од бул Териер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата