Машки 3д Графички Дуксери За Печатење Новина Пуловер Со Долги Ракави Сина Големина М

Машки 3д Графички Дуксери За Печатење Новина Пуловер Со Долги Ракави Сина Големина М

Во магацинот.
DEN 246.08
Тековен:

Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.35"Length : 76cm/29. Овие дуксери се совршени за Трчање, Вежбање, Фитнес,пешачење, Возење Велосипед,сите активности или секојдневно секојдневно носење. : X-Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. : 5 X-Large US : 16 UK : 20 EU : 46 Bust : 128cm/50.35"Size : XXXLSize.77"XLX-Large81238112cm/44.94"Shoulder : 45cm/17.Големина.13"Size : XXXXLSize. : 3 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 120cm/47.20"Length : 68cm/26.41"Length : 66cm/25. Повод : оваа машка долга качулка погодна за Секојдневно Лежерно, Секојдневно, Канцеларија, Училиште, Спорт, Хип хоп, На Отворено, Работа, Слободно време.72"Sleeve : 62cm/24.87"Sleeve : 70cm/27.09"Shoulder : 49cm/19.56"Length : 74cm/29.29"Sleeve : 66cm/25. Одличен Подарок : овој дуксер би бил совршен подарок за мажи и жени, девојче и момче, баба и дедо, мама и тато, сопруга и сопруг, најдобри пријатели во прилики како Што се Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Божиќ И Новогодишната Ноќ,ноќта на вештерките. Тоа е рачно завршена за да се обезбеди вашиот дуксер графика е усогласен, заврши, и целосно брилијантен. Уникатен Дизајн : прекрасната графика е на предната и задната страна на лесните дуксери.71" Si Основни И Стилски : Секојдневен печатење новина дуксер со долги ракави, голем кенгур џеб пред и исклучителна изработка, едноставна уште модерен Ќе Направи да Изгледате добро и ЌЕ ВИ ПОМОГНЕ ДА НОСИТЕ РАБОТИ како вашиот телефон, клучеви, паричник или други.65"Sleeve : 72cm/28.52"Shoulder : 47cm/18. Информации за производот : Сезона : Зимски/Есенски Пол : Мажи Прилика : Отворено, Секојдневно, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машка Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.USUKEUBust Shoulder Sleeve Length MMedium4834104cm/40. : XX-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.77"Size : XLSize. : Medium US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 104cm/40. Машки Дуксер на Продажба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата