Марвел Студио Јас Сум Грот Симпатична Мала Измама-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодена-Бела

Марвел Студио Јас Сум Грот Симпатична Мала Измама-Маица Со Кратки Ракави За Деца-Прилагодена-Бела

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Официјална Марвел Стока Марвел Јас Сум Грот Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Момчиња ' Грот Маици Дизни Кошули; Чувари На Галакси Маици; Јас Сум Грот Кошули јас Сум Гот наскоро ќе дојдам Во Дизни+! Фатете го најсаканиот Чувар на Галаксијата во нов сет на авантури, што е прикажано на оваа неверојатна кошула. Се упати кон Дизниленд Или Волт Дизни Светот? Подгответе се за возбуда со оваа прекрасна маичка, совршена за координација со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата