Пинк Пердув Лента Рак На Дојка Кошули За Жени Лабава Фит Кратки Ракави Летни Маици Храбри Силни Кошули На Екипажот

Пинк Пердув Лента Рак На Дојка Кошули За Жени Лабава Фит Кратки Ракави Летни Маици Храбри Силни Кошули На Екипажот

Во магацинот.
DEN 255.20
Тековен:

Големина : Л Големина : Голем US САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42. Модни симпатични прекрасни кошули со графички принт, врвови со кратки ракави, дуксери со долги ракави, врвови за пуловер на вратот на екипажот, мека маичка облека, совршено носење со фармерки, хеланки во секојдневна облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата