WF 11uj-Работна Станица Лаптоп, NVIDIA RT A2000, Wifi, Bluetooth, Веб Камера, 2xUSB 3.0, 1xHDMI, Победа Дома)

WF 11uj-Работна Станица Лаптоп, NVIDIA RT A2000, Wifi, Bluetooth, Веб Камера, 2xUSB 3.0, 1xHDMI, Победа Дома)

Во магацинот.
DEN 10064.00
Тековен:

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Msi WF66 Form/Стил : Стандардмодел Бр : WF66267 Processor : 11th Gen Intel Core i7-11800 H 2.3 GHz Процесор (до 4.6 GHz, 24mb Кеш, 8-Јадра)Меморија : 32 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : NVIDIA RTX A2000 4 GB GDDR6 Посветена Графика, складирање : 512 GB Pcie Ssd (Диск Со Цврста Состојба) + 1tb Hdd (Хард Диск)оперативен систем : Windows 10 Home-64display : 15.6" Full Hd (1920x1080) 60 HZ 16 : 9 Ips Дисплеј Поврзување : WI-FI 6 Ax201 Wifi, BLUETOOTH 5.2, Ethernet LAN (RJ-45)Порти/слотови : , 2 Usb 3.0 Тип-А, 1 Usb 2.0, 1 Hdmi, Usb 3.1 Тип-c gen1, СЛУШАЛКИ/МИКРОФОН КОМБО JACKINPUT/Излез : 720p hd веб Камера, ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ЦРНА ПОЗАДИНСКО Осветлување Тастатура, Батерија : 150 W НАПОЈУВАЊЕ, 3-ЌЕЛИЈА 52 Whr Батерија ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ, БОЈА : ЦРНА Тежина : 4.84 LBPRODUCT Димензии (wxlxh) : 1 Година Гаранција На Производителот Од Michaelelectronics2 (Професионално Надграден од Michaelelectronics2) I7-11800h 8-јадрен процесор. NVIDIA RTX A2000 Графика. 512 GB PCIe NVMe SSD + 1 TB HDD. 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 15.6 " Целосна HD (1920x1080) Дисплеј. Windows 10 Насловна 64bit.

Параметри на производот

Стоката во категоријата