Инктастични Денови Посветла Со Сијалица Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастични Денови Посветла Со Сијалица Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

100 Дена Посветла Со Сијалица Дете Маица. Совршен подарок за стотиот училишен ден на вашиот внук или внука! Inktastic 100 Дена Посветла Со Сијалица Дете Краток Ракав Маица Унисекс Сина И ХЕДЕР 3 T. Совршен подарок За стотиот училишен ден на вашиот внук или внука!. 100 Дена Посветла Со Сијалица Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. 100-ти лаптоп молив владетел транспортир острилка забава сакам симпатична основно предучилишна активност во градинка деца ученици дете предучилишна детска облека облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата