Тински Бо Минијатурна Вегетација Симулација Цвет Кластер Мини Куќа Сцена Декор

Тински Бо Минијатурна Вегетација Симулација Цвет Кластер Мини Куќа Сцена Декор

Во магацинот.
DEN 317.60
Тековен:

Опис. Овие минијатурни украси вреди да се соберат, украсувајќи ја вашата мини куќа, минијатурен дизајн на сцена и соба. Тие се одличен подарок за оние луѓе кои сакаат украси за мини куќи. Многу компактна големина, лесна за држење и движење, издржлива и декоративна, посебна и смешна. Карактеристики. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 1, 50Х1, 00Х0, 50см/0, 59Х0, 39Х0, 20инч. - Користење цврст и квалитетен материјал. Тие се мини големина, мала тежина, издржливи и симпатични. - Живописен дизајн на изглед, реални, одлични минијатурни украси на животната сцена. - Дизајнот на мини цвет и тревник може да додаде шик и елегантна боја за вашиот дом. - Повеќекратно користење опсег, збир на добри украси, особено за мини куќа пејзаж декори. - Избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат да собираат мини занаети, украсни и шик. 1 кутија х мини цвет орнаменти. Користење на цврст и квалитетен материјал. Тие се мини големина, мала тежина, издржливи и симпатични. Живописен изглед дизајн, реални, одлични минијатурни украси на животната сцена. Дизајнот на мини цвет и тревник може да додаде шик и елегантна боја за вашиот дом. Повеќе користење опсег, збир на добри украси, особено за мини куќа пејзаж декори. Избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат да собираат мини занаети, украсни и шик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата