Меч Уметност Онлајн: Изгубена Песна, Намко, Плејстејшн 4, 722674120326

Меч Уметност Онлајн: Изгубена Песна, Намко, Плејстејшн 4, 722674120326

Во магацинот.
DEN 4784.00
Тековен:

Патување Во светот На Алфхајм Онлајн за прв пат! Придружете Се на Кирито додека тој се осмелува на интернет Да го истражи Старт Алфхајм, сосема нова Област На Алфхајм Онлајн, пловечкиот е составен од континенти предводени од Пловечкиот Град Рајн. Оваа оригинална приказна вклучува нови и враќачки ликови и ексклузивни средини во крајниот универзум за Виртуелна Реалност! Меч Уметност Онлајн : Изгубена песна карактеристики на сите нови Воздушни Битки и многу карактеристики за прилагодување. Линк Започнете во Меч Уметност Онлајн светот и се приклучат на вашиот омилен двојно ракување плеер, Кирито, на најголемата авантура уште! Истражуваат земјиште и воздух-Прошетка Или летаат низ целиот Свет На Алфхајм Онлајн и се издигнуваат низ небото околу лебдат! Креирај вашиот херој - Игра Како Кирито или други клучни ликови Од Меч Уметност Онлајн вклучувајќи Лифа И Асуна или да се создаде свој индивидуализира Аватар Нови Авантури - Искуство сосема нова авантура и приказна Во Алфхајм Онлајн во нова област на светот, Започнете Алфхајм Онлајн Битки - Истражуваат светот со најмногу 3 други пријатели во ко-оп игра или да ги преземат за онлајн битка со повеќе пвп режими Меч Уметност Онлајн : Изгубена Песна, Намко, Плејстејшн 4, 722674120326.

Параметри на производот

Стоката во категоријата