ГИБСОН Издувни ГАСОВИ ГИБ МАЧКА НАЗАД СУПЕР КАМИОН ИЗДУВЕН СИСТЕМ, алуминизирани Одговара изберете: ГМЦ СИЕРА К ДЕНАЛИ, 2015-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО Ц ЛТЗ

ГИБСОН Издувни ГАСОВИ ГИБ МАЧКА НАЗАД СУПЕР КАМИОН ИЗДУВЕН СИСТЕМ, алуминизирани Одговара изберете: ГМЦ СИЕРА К ДЕНАЛИ, 2015-ШЕВРОЛЕТ

Во магацинот.
DEN 5424.00
Тековен:

ГИБСОН ИЗДУВЕН СИСТЕМ ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ ОД МАЧКИ, АЛУМИНИЗИРАН Издувен Систем За Издувни Гасови Од Гибсон, Супер Камион За Издувни Гасови, Алуминизиран : Ги Вклучува сите хардверски и фабрички закачалки за лесна завртка при инсталација. 2.50" Алуминизирани копач свиткана цевки. Збунет И Коморен Дизајн На Пригушувач, Без внатрешно Пакување, Минимален Внатрешен Дрон, Агресивен Звук. 6 Х 19 Тркалезно Тело; 3.0 "Централен Влез; 2.50" Двоен Излез. 6 " Полиран Т304 Нерѓосувачки; Триаголник; Црта - Намалување На Врвот; Стегач на. Излез 6 х 2.75"; Л-6". Излегува Пред Задната Гума. Доживотна Ограничена Гаранција. Одговара Изберете : 2014,2017 ГМЦ СИЕРА К1500 ДЕНАЛИ 8 Цил 6.2 Л 2015-2017 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО Ц1500 ЛТЗ 8 Цил 6.2 Л 2015 ГМЦ СИЕРА Ц1500 СЛТ 8 Цил 6.2 Л 2016 ГМЦ СИЕРА Ц1500 ДЕНАЛИ 8 Цил 6.2 Л 2014 шевролет силверадо ц1500 ВИСОКА ЗЕМЈА 8 ЦИЛ 6,2 Л И ПОВЕЌЕ - Додадете Го Вашето Возило Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата