Ерин Гејтс Од Момени Марлборо Довер Беж Рачно Ткаени Волна Површина Килим 3'6 5'6

Ерин Гејтс Од Момени Марлборо Довер Беж Рачно Ткаени Волна Површина Килим 3'6 5'6

Во магацинот.
DEN 2035.52
Тековен:

Прилагодениот шарм на овој традиционален тепих во областа се одликува со квадратни стилови директно надвор Од Оксфорд. Класичната вкрстена лента на моделот на тепихот на прозорецот е графички принт за подови низ домот, суптилно впечатлив во закопчана мешавина од беж и карирана слонова коска. Рачно ткаениот килим е изработен со грижа од предива од природна волна со години удобност под нозете. Внатрешен Килим. Произведено Во Индија. Рачно Ткаени. Материјал : 100% Волна. Ниска Висина На Купот : 0,2".

Параметри на производот

Стоката во категоријата