Вашите Градници за Паѓање на градници За Жени Без Долна Жица Склекови Нараквици Целосна Покриеност Градници За Кревање Удобна Долна Облека Што Може Да Се Дишат Дне

Вашите Градници за Паѓање на градници За Жени Без Долна Жица Склекови Нараквици Целосна Покриеност Градници За Кревање Удобна

Во магацинот.
DEN 324.64
Тековен:

Исклучиво на . КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-вашиот градник за ладење без жица Е изработен од 95% полиестер/5% спандекс. Овој удобен, секојдневен стил е дизајниран со супер мека ткаенина, ремени за останување и удобно затворање на грбот со кука и очи за да го направите ова совршен, секојдневен градник за маици што ќе ви се допадне.

Параметри на производот

Стоката во категоријата