Викерман 2.4 Божиќна Украсна Топка, Корална Мат Завршница, Пластика Отпорна На Кршење, ОТПОРНА НА УВ, Декорација На Новогодишна Елка, Пакување

Викерман 2.4 Божиќна Украсна Топка, Корална Мат Завршница, Пластика Отпорна На Кршење, ОТПОРНА НА УВ, Декорација На Новогодишна

Во магацинот.
DEN 799.84
Тековен:

Викерман 2.4" Корал Мат Топката Украс. Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПОРНА НА УВ за продолжена заштита од избледување и кршење. Капачето е дупчат и јамка со цветна жица за да се осигура дека е сигурен и подготвен за закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 24 орнаменти по пакување. Димензии : 2.4 дијамант. х 2.4 Ч во. Направено од пластика. Топката форма.

Параметри на производот

Стоката во категоријата