Смешно Дипломирање Подоцна Едукатор Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови 2Х

Смешно Дипломирање Подоцна Едукатор Женска Маица Дами Маица Бриско Брендови 2Х

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Секој има потреба од удобна класична маица за жени. Ова е она што треба да го носите ако сте официјален сопственик на сјајна нова диплома. Исто така, прави одличен подарок, затоа имајте го на ум следниот пат кога ќе треба да купите роденденски подарок. Големина 2х Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 25,25 "х 28,5". Полу-вграден крој со контурна силуета. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Параметри на производот

Стоката во категоријата