Топло Надвор Од Печатот Шаблони-Лесно Сончање

Топло Надвор Од Печатот Шаблони-Лесно Сончање

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Топло Надвор Од Печатот Шаблони-Лесно Сончање ТОПЛО НАДВОР Од ПЕЧАТОТ-Шаблон Матрица. Овој шаблон може да се користи за создавање рачно изработени јоргани од хартија за секој проект за изработка. Овој пакет содржи една матрица од 12х12 инчи. Дизајн : Хартиена Крпеница. Увезени. проекти. Чекор-по-чекор инструкции се напишани директно на шаблонот со вклучени дополнителни совети за разубавување. Овој пакет содржи еден проѕирен пластичен шаблон од 12х12 инчи. Достапно во различни дизајни : секој се продава одделно. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата