Наследство Без Јадро Со Висока Густина Може Облоги 40-45гал микрофон Природни 250 Картон Z8048MNR03

Наследство Без Јадро Со Висока Густина Може Облоги 40-45гал микрофон Природни 250 Картон Z8048MNR03

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Чувајте го ѓубрето безбедно содржано со Овие Облоги За Конзерви Со Висока Густина од 40-45 Литри. Тие се направени од издржлив полиетилен, засилен со минерал за подобрена структурна цврстина. Овие облоги со црна конзерва имаат голем капацитет за складирање и имаат запечатено дно со перформанси што спречува протекување. Тие се погодни за вашиот дом, како и комерцијални институции како ресторани, училишта и канцеларии. Овие тешки, безжични облоги за конзерви доаѓаат во удобен пакет со броење 250 со кутија со двоен диспензер од горната страна за брз и лесен пристап. Наследство 40-45 Литри Безжична Ролна Со Висока Густина Може Да Облоги : најквалитетни материјали. Перформанси-запечатено дно. Минерални засилени. Кутија за лесно издавање. Постојан квалитет. Изработени од полиетилен. Отпорен на истекување. Боја : црна. Капацитет : 40-45-галон. Големина : 40 "х 48". Наследство може облоги доаѓаат на јадрени, испреплетени ролни. Идеален за вашиот дом и комерцијални институции како ресторани, училишта и канцеларии. 250-брои кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата