Женски Летни Врвови Женски Со Кратки Ракави Летни Тркалезни Врвови Лабави Врвови Со Лежерен Принт Блуза Со Кратки Ракави Летни Врвови За Жени Со Кратки Ракави Врво

Женски Летни Врвови Женски Со Кратки Ракави Летни Тркалезни Врвови Лабави Врвови Со Лежерен Принт Блуза Со Кратки Ракави Летни

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 28см/11.02" Должина : 80см/31.50" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.73" Ракав : 29см/11.42" Должина : 82см/32.28" Големина : Л Големина : големи Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 112cm/44.09" ракав : 30cm/11.81" должина : 84cm/33.07" големина : xl Големина : X-Големи Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 31cm/12.20" Должина : 86cm/33.86" Големина : xxl Големина : Xx-ГОЛЕМИ САД : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 124cm/48.82" ракав : 32cm/12.60" должина : 88cm/34.65" _ ЖЕНСКО ЛЕТО КРУГ ВРАТОТ ЛАБАВА врвови Повик печатење краток ракав Blouse Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Прилика : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, датум и домашна облека за жени, девојчиња и тинејџерите5. Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време.Сезона : Пролет, Есенски Пол : Женски Повод : Дневно, Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Врвови [женски летни врвови со ракави ]изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. [женски летни блузи и блузи ]Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. [женски врвови со кратки ракави ]сигурен сум дека ќе ви се допадне!. [женски кошули со кратки ракави ]Прилика : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, датум и домашна облека за жени, девојки и тинејџери. [женски кошули краток ракав ]Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. [женски блузи краток ракав ].

Параметри на производот

Стоката во категоријата