Инктастична Теретана Е Одлична Маица

Инктастична Теретана Е Одлична Маица

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Салата е одлична. Подобро е од чоколадна торта во груб текст со парче торта е смешен потресен дизајн за осветлување на денот на наставниците во теретана, градители на тело, спортисти и фитнес гуруа. Инктастичната Теретана е Одлична Маица За Возрасни Машката Кели Грин Л.салата е одлична. Подобро е од чоколадна торта во груб текст со парче торта е смешен потресен дизајн за осветлување на денот на наставниците во теретана, градители на тело, спортисти и фитнес гуруа. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. љубовта тежина лифт градител здравје хумор вежба калории мускулна храна машка облека за возрасни маици маици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата