Дизни Вини Пух Љубезните Зборови Се Како Мед-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Нежно Розова

Дизни Вини Пух Љубезните Зборови Се Како Мед-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Нежно Розова

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Официјална Стока На Дизни заснована на делата "Вини пу" од А.А. Милн И Е. Х. Шепард Дизни Вини Пух Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Пух Кошули За Мажи; Пух Кошули За Жени; Дизни Маици За Дизниленд И Волт Дизни Ворлд; Кошули За Прасиња; Пух Маици; Пух Маици; Пух Дуксери; дизни Маици за семејство; Светски Ден на добрината "Добрите Зборови се како мед."Вини пу и Прасето се тука од Дрвото од 100 Хектари со порака за тоа колку е слатко да се биде љубезен со другите. На Светскиот Ден На Добрината и секој ден, споделете го чувството со оваа симпатична и значајна маица и дизајн на качулка. Совршено е за вашето следно патување Во Дизниленд или Волт Дизни Ворлд-добијте множители и поклопете се со пријателите и семејството за уште позабавно! Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност.100% Претходно намален памук. Кратки поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро-плетена јака. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавите и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата