Привилегија Африка Абориџини Црн Танц Тотеми Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник

Привилегија Африка Абориџини Црн Танц Тотеми Лаптоп Официјална Ткаенина Хард Корица Класичен Дневник Дневник

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Големина : големина А5 (14,4 см х 21 см / )Класификација : Тетратка, Дневник, Дневник : -Одлична издржливост Со цврст дизајн на корицата -96 владеени светло-жолти страници (напред и назад)-квалитетна текстура на хартија : мазна за пишување и доволно густа за да избегнете крварење-одлична можност за вас и вашите пријатели да запишете што мислите дека е важно, скапоцено и незаборавно во вашиот секојдневен живот, како што се белешки за предавања, млечни производи, весник Итн.Материјал : квалитетна покривка од крпа и мазна количина на пакување хартија : 1 x Тетраткаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Привилегија Африка Абориџините Црна Танц Тотеми Лаптоп Официјална Ткаенина Тешко Покритие Класичен Дневник Дневник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата