Вустер Боја Ролери Комплет, 9 Л, 3 8 Дремат R965-9

Вустер Боја Ролери Комплет, 9 Л, 3 8 Дремат R965-9

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Комплет За Валјак за боја, 9 Во Должина На Валјак, Големина на Дремка 3/8 инчи, Површински Материјал Бетон, Гипс Картон, Ѕидарство, Метал, Дрво, Полу-Мазен Тип На Површина, 9 Во Вкупна Должина, Стандарден Комплет За Валјак За Боја Од Типот На Валјак, Стил На Рамка На Ролери 4 Жичен Кафез, Пластика За Рачка, Латекс Рамни Бои Од Типот На Боја, Црна Боја На Рачката, Челик Од Материјал За Стебло, Дел Број R259-9 Вклучува (12) R965 9 инчен Сликарство Колекции. Боја 'N Теренот 9" х 3/8 " Дремат Комплет. Секој комплет вклучува : Економија 9" х 3/8 "Ролери (Р259-9"), Рамка Од 4 Жици, Пластична Лента Од 2 Литри. За полу-мазни површини. Произведено во САД.

Параметри на производот

Стоката во категоријата