Дете Доенчиња Момчиња Девојчиња Денот На Благодарноста Турција Долги Ракави Дуксери Блузи+Панталони Со Пруги Облека

Дете Доенчиња Момчиња Девојчиња Денот На Благодарноста Турција Долги Ракави Дуксери Блузи+Панталони Со Пруги Облека

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

2 парчиња Детска Тренерка За Денот На Благодарноста, Цртан Филм Пуловер Со Долги Ракави Со О-Врат + Еластични Панталони За Половината Со Ленти за Девојчиња, Момчиња. Големина Шема : . Големина(см)ttttttttt T. 90 Ttops Должина : t36,5 t Bust : t58 Tpants Должина : t53 пресврт : t38 t Age : t18 - 24 Месеци. 100t Tops Должина : t39 t Bust : t61 Tpants Должина : t57 пресврт : t40 t Age : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t41, 5 t Bust : t64 Tpants Должина : t60, 5 пресврт : t42 t Age : t3-4 Години. 120t Tops Должина : t44 t Bust : t67 Tpants Должина : t64 пресврт : t44 t Age : t4-5 Години. 130t Tops Должина : t46 t Bust : t70 Tpants Должина : t67, 5 пресврт : t46 t Age : t5-6 Години. tttttt TTT T T T T t t t t t t. 90 Ttops Должина : t14. 37 t Bust : t22. 83 Tpants Должина : t20. 87 пресврт : t14. 96 t Age : t18 - 24 Месеци. 100 t Tops Должина : t15. 35 t Bust : t24. 02 Tpants Должина : t22. 44 пресврт : t15. 75 t Age : t2-3 Години. 110t Tops Должина : t16, 34 t Bust : t25, 20 Tpants Должина : t23, 82 пресврт : t16, 54 t Age : t3-4 Години. 120 t Tops Должина : t17, 32 t Bust : t26, 38 Tpants Должина : t25, 20 пресврт : t17, 32 t Age : t4-5 Години. 130t Tops Должина : t18, 11 t Bust : t27, 56 Tpants Должина : t26, 57 пресврт : t18, 11 t Age : t5-6 Години. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Памук . Боја : Кафе. Шема : Цртан Филм Турција, Лента. Стил : Секојдневен. Јака : Круг . Должина На Ракавот : Долго. Големина : 90/100/110/120/130. Применлив Пол : Унисекс. Применлива Возраст : 18 Месеци до 6 години. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Пуловер Врвови. 1 х ПАНТАЛОНИ МАТЕРИЈАЛ : памучна ткаенина, костумот за панталони е мазен и дише, пријателски за кожата и мек, удобен и апсорбира пот, не е лесен за деформација или избледување. КАРАКТЕРИСТИКИ : цртан филм турција круг вратот долг ракав пуловер кошула, шарени еластични половината панталони, повик и убава. ПРИЛИКИ : Пролет, aut, Денот на Благодарноста, секојдневниот живот, спортот, домот, патувањето за одмор, излет, пикник, забавен парк, игралиште итн. ПЕТ ГОЛЕМИНА : 18-24 месеци /2-3 години /3-4 години /4-5 години /5-6 години, погоден за мали девојчиња и момчиња. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ПАКУВАЊЕ СОДРЖИНА : 1 х Маица, 1 х панталони. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Параметри на производот

Стоката во категоријата