Желка Плажа Ушна Сила Аудио Адаптер Кабел За Xbo 360

Желка Плажа Ушна Сила Аудио Адаптер Кабел За Xbo 360

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Желка Плажа Ушна Сила Аудио Адаптер Кабел За Xbox 360 Клучни Карактеристики И Придобивки : слушалки За Игри или врски за домашно кино ви овозможува да користите HDMI за видео директно на телевизија или монитор додека одделно рутирате аудио на конзолата на вашите слушалки за игри или приемник за домашно кино. Дигитална / аналогна аудио излезна поддршка и дигитален оптички (опкружувачки звук) и аналогни RCA (стерео) излезни врски вклучени во еден адаптер. Xbox 360 конзола компатибиленработи со оригинални Xbox 360 Или Xbox 360 тенок конзола дизајни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата