Виемилав Женски Градник Градник Удобна Бралета Свадба Црвена Долна Облека Празничен Собир На Врвот На Задебелен Костум За Градник

Виемилав Женски Градник Градник Удобна Бралета Свадба Црвена Долна Облека Празничен Собир На Врвот На Задебелен Костум За Градник

Во магацинот.
DEN 879.84
Тековен:

Големина : С Биста : 84см/33.07" Половината : 58см/22.83" Должина На Панталоните : 21см/8.27" Горна Должина : 18см/7.09" Големина : М Биста : 88см/34.65" Половината : 62см/24.41" Должина На Панталоните : 22см/8.66" Горна Должина : 19см/7.48" Големина : Л Биста : 92см/36,22" половината : 66см/25,98" должина на панталоните : 23см/9,06" горна должина : 20см/7,87" големина : xl биста : 96см/37,80" половината : 70см/27,56" должина на панталоните : 24см/9,45" горна должина : 21см/8,27" женска долна облека за јога, Тренинг, Фитнес, секаков вид вежбање Или Секојдневна Употреба.Применливи луѓе : женипријатнопогодна сезона : лето, зима, пролет, aut стилски стил : Секси и шармантно тоа е убав избор за забави за облека за спиење, Денот на Вљубените, брачните ноќи, годишнините и одморите. Оваа разноврсна секси пижама е задолжителен предмет во вашата гардероба. Мека и удобност. жени во долна облека, комплет за чипка, долна облека за жени, гаќички за градник. Убаво за ноќ на меден месец, брачни ноќи, забава за долна облека, годишнини, денот на вљубените или секоја посебна ноќ. Секси пижами За Жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата