Пеперутка Печатени Маици За Жени Круг Вратот Краток Ракав Обичните Врвови Лето Плажа Пуловер Врвот

Пеперутка Печатени Маици За Жени Круг Вратот Краток Ракав Обичните Врвови Лето Плажа Пуловер Врвот

Во магацинот.
DEN 383.36
Тековен:

Жените Краток Ракав Копче Хенли V Вратот Врвови е направен од мека полиестер мешавина ткаенина. Тоа е совршен врв за спарување со пар фармерки или шорцеви . Линијата на вратот v му дава многу ласкав изглед. Погледнете го нашиот бренд ZJEOQOQ, ќе најдете повеќе што сакате!. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината за оваа ставка. ·Жена,Дами,Женски. * Жените Секојдневен Лабава Блуза Блузи Маица · ·65% Полиестер 30% Памук 5% Спандекс. ·Цврста Боја, Лабава,Удобна. ·Зелена, Сива, Виолетова, Розова, Каки, Сина, Кларет, Црна, Кафеава,разнобојна (Опционално). ·С, М, Л, XL,XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. ·V Вратот. ·Краток Ракав. *umn Fall,Зима. ·Секојдневен,Патувачки,Одмор,Работа,Забава,Секојдневно,Состаноци,Филмови. * Женска Модна Основна Маичка, Секојдневни Маици За Летна Плажа, Маица Со Пуловер На Вратот 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.It е многу погоден за забава и работа на отворено. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 5.Носењето на Оваа Маичка ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Женски Краток Ракав V Вратот Ретро Цветни Печати Лабава Блуза Маица Блузи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата